Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Obec Černilov

Mobilní rozhlas

Hlášení z rozhlasu

Dne 23. prosince se můžete od 17:00 hodin zúčastnit zpívání koled s Betlémským světlem. Akce proběhne na dvoře Kulturního a spolkového domu v Černilově.

Dne 24.12. proběhne Štědrovečerní bohoslužba v Evangelickém kostele.

Dne 24.12. bude půlnoční bohoslužba v katolickém kostele od 22:00 hodin.

Zveme Vás na 6. ročník zpívání pod Vánočním smrkem v Bukovině. Akce se uskuteční 24. prosince od 16:00 hodin na náměstíčku pod vánočním smrkem. Program akce je: Zpívání vánočních koled s Danem a Jirkou, zapálení prskavek, popíjení svařáku. S sebou si vezměte: Hrnek na svařák, prskavky a dobrou náladu.

Pekárna Luníček informuje, že letošní poslední prodej je v neděli 23. prosince. V novém roce bude otevřeno od 4. ledna. Od ledna nabízí i na hlavní pracovní poměr uplatnění v kuchyni. Uchazeče si sami zaškolí. Dále shání studenty na odpolední a víkendovou obsluhu na prodejně. Podrobnější informace obdržíte přímo na prodejně. Pekárna Luníček vám všem přeje pohodové prožití vánočních svátků a pevné zdraví v Novém roce.

V sobotu 5.1.2019 se uskuteční tradiční Tříkrálová sbírka pro Charitu. Děti, které by rády chodily jako koledníci pro sbírku v naší obci, prosíme ať se přihlásí v Místní knihovně v Černilově - osobně, e-mailem na adrese: knihovna@cernilov.cz nebo telefonicky na čísle 777 639 944. Děkujeme.

Marius Pedersen informuje, že první svoz odpadu v roce 2019 bude posunut o jeden den a proběhne v sobotu 5. ledna 2019. Další svozy budou již dle kalendáře.

Na závěr přejeme našim občanům jménem všech členů obecního zastupitelstva a pracovníků obecního úřadu, klidné prožití vánočních svátků a v novém roce hodně zdraví!

přejít na web

Přílohy ke stažení

Novinky systému na FB
Nastavení vašeho profilu
Zlepšeme Česko

Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.